vs
25.2.2017
Score: 5 : 1

Match Report

Třetí přípravné utkání sehrál slavonínský tým na umělé trávě v Prostějově s Kralicemi na Hané, hrající krajský přebor. Do měsíc trvající přípravy se zatím bohužel nezapojilo několik hráčů „A“ týmu, když se k tomu přidají další tradiční absence z důvodu práce či zranění, vypadá prozatimní příprava naše áčka opravdu tristně. I tentokráte se tak jednalo spíše  o utkání našeho „B“ týmu, který na trénincích i v zápasech doplňují pouze 2-3 hráči áčka.

I tentokráte si tedy spíše naše béčko vedlo  statečné se soupeřem hrajícím o několik soutěží výš. Kralice logicky po celý zápas na hřišti dominovaly, Slavonín se soustředil zejména na svoji obranu. Výtečně podržel několikrát brankář Kopřiva  a díky němu skončil poločas pouze 0:2. Ve druhé půli snížil pěknou brankou z dálky Korol, ale v 70. minutě šly Kralice opět do dvoubrankového vedení. Sympatický výsledek si Slavonín pokazil v posledních minutách hry, kdy obdržel dvě slepené branky. I tak lze před některými kluky z béčka, kteří tyto těžké zápasy absolvují smeknout.