vs
5.3.2017
Score: 3 : 1

Match Report

Poprvé se k přípravnému utkání dostavila téměř kompletní sestava „A“ týmu. Ve čtvrtém utkání s Dolanami však náš soupeř předvedl daleko lepší týmový i individuální výkon, zejména po vytrvalostní a obratnostní stránce naše hráče po většinu utkání přehrával. V úvodu přečkal Slavonín dvě velké příležitosti Dolan, ty se tak do vedení dostaly až dvěma brankami ke konci prvního poločasu.

Ve druhé půli se na většině našich hráčů prokázal tréninkový deficit a Dolany, které měly více sil na hřišti dominovaly, dokázaly přidat třetí branku. Neškodný Slavonín, který měl pouze náznaky šancí, ale brankáře soupeře za celý zápas zaměstnat nedokázal, se nakonec přece jenom dočkal branky, když pár minut před koncem snížil na 1:3 po ruce z penalty Alka.