1.3.2020
Score: 3 : 3

Match Report

Hodnocení trenéra Karla Trnečky:
Odehráli jsme první přípravný zápas proti účastníkovi 1.B třídy – Hněvotínu. Utkání se zúčastnilo 21 hráčů – z dorostu, B mužstva a A mužstva. Chyběly oba brankáři, takže musel chytat sporadický brankář B mužstva. Zkoušeli jsme dva hráče Krbečka a Božka z Rousínova .V prvním poločase jsme byli jasně lepší a vedli jsme 2:0 brankami Božka. Kromě toho jsme si vytvořili ještě spoustu dalších šancí, jen jsme je neproměňovali. Ve druhém poločase dostali šanci hráči z B mužstva a dorostu, doplnění pár hráči z A mužstva a soupeř se nám vyrovnal jak v poli, tak i brankově. Za nás dál ve druhém poločase branku dorostenec Zelený na 3:0 a ještě jsme si vypracovali nějaké šance ale neproměnili, v ní naopak soupeř 3 brankami vyrovnal, a tak jsme se rozešli s tímto soupeřem bez vítězství. Pozitivní bylo, že si zahráli všichni hráči alespoň poločas a měli jsme možnost konfrontovat hlavně dorostence s mužskou kopanou .
3.3. 2020 14:00