Výsledkový servis – 11. a 12. září

Muži „A“ – Krajská soutěž 1.A třída sk. B
Slavonín se stále potýká v marodkou a absencemi, i během tohoto utkání se nám bohužel zranili další dva hráči, Dana Schlimbacha dokonce odvezla sanitka a po vyšetření pro něj pravděpodobně podzim sknočil z důvodu natržených vazů v koleni. Slavonín držel s favoritem utkání krok, před poločasem snižoval na 1:2 Semjon a vykřešal naději na bodový zisk. Ve druhé půli se však Slavonínu vyrovnat nepodařilo, naopak domácí přidali branku a zvítětili 3:1
FC Beňov – FK Slavonín 3:1 (2:1)

Muži „B“ – Okresní soutěž 3. třída
Před hezkou diváckou kulisou porazili slavonínští Jívovou 4:1. První poločas nevyšel dle představ, Slavonín se spoustou nepřesností nedostal více méně do brankové příležitosti, důraznější hosté naopak z brejkové situace otevřeli skore. Ke zvratu pomohl domácím hostující hráč, jenž se ve 45. minutě při strkanici před rohovým kopem ohnal loktem, udeřil domácího Neužila do obličeje a uviděl tak červenou kartu. Domácí druhou půli zlomili zarputile bojující hostující tým a v početní výhodě přehrávali soupeře. Dvě branky vstřelil Jirka Schlimbach, po jedné Soušek a Neužil.
FK Slavonín „B“ – Sokol Jívová 4:1 (0:1)