Slavonín vyválčil s Lipníkem výhru, béčko prohrálo ve Chválkovicích – výsledky 5.-6.října

Muži „A“ – Krajská soutěž 1.A třída sk. B
Poslední Slavonín přivítal na svém hřišti čvrtý Lipník. Domácí svého soupeře zjevně zaskočili, v první půli byli jasně lepším týmem a než se hosté vzpamatovali, prohrávali už 0:3 po brankách Bezecného, Gashiho a Schlimbacha. Chvíli před koncem poločas snižili hosté na 3:1, ale v závěru první půle vrátil Slavonínu třígólové vedení krásnou akcí Pošusta. Ve druhé půli Lipník přitopil pod kotlem, ale na více než dvě branky se nezmohl. Slavonín vyhrál 4:3, oslavil prví výhru a posunul se 11. místo před Dub a Určice.
FK Slavonín – Lipník nad Bečvou 4:3 (4:1)

Muži „B“ – Okresní soutěž 3. třída
Slavonínské béčko zavítalo v rámci olomouckého derby do Chválkovic, kde sehrálo utkání s místní rezervou. Již tak početnou absenci doplnil krátce po úvodu svým zraněním Korol a Slavonín tak musel zejména v obranných řadách improvizovat. Oslabená sestava se na hře projevila. Chválkovice byly po celé utkání lepší, rychlejší a sehranější a vcelku v pohodě si dokráčely k výhře 3:0.
SK Chválkovice „B“ – FK Slavonín „B“ 3:0 (1:0)