KIS – stávající hráči

Klubový informační systém – KIS
Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

Podmínky nutné k fungování v klubu a hraní mistrovských utkání:

  1. Registrovat se do klubové aplikace KIS, která umožňuje komunikaci s trenéry, online platby příspěvků atd.
  2. Nahrání „Prohlášení o zdravotní způsobilosti“ do klubového systému KIS Návod zde


Jak se poprvé přihlásím?
Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Všichni naši stávající členové či jejich rodiče obdrželi v červnu 2023 na své e-mailové adresy přihlašovací údaje do systému KIS. Prosíme všechny, aby ve své e-mailové schránce zkontrolovali, že tyto údaje mají a systém začali využívat. Po přihlášení do aplikace budete vyzváni k potvrzení souhlasu GDPR. Po potvrzení klikněte na hlavní přehled a budete vyzváni k vyplnění osobních údajů. Členem/hlavním uživatelem je vždy hráč (již předvyplněno).

Po vyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče. Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

 

Odkazy:

Odkaz na webovou verzi

 

V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili
na problém, dejte nám, prosím, vědět na e-mail fkslavonin@fkslavonin.cz a vygenerujeme Vám nové heslo.

Ve druhém kroku je nutné podepsat a nahrát prohlášení o zdravotní způsobilosti.