Semjon hattrickem porazil Mladeč

Po dvou zápasech bez výhry potřebovali hráči Slavonína B naplno bodovat ke splnění záchranářské mise ve III. třídě olomouckého okresu.

Začali správně. Hned z první šance, skórovali. Míč mezi obránci si ve vápně přichystal Semjon a propálil brankáře Mladče – 1:0. Pokud domácí kombinovali a hráli po zemi, přehrávali svého soupeře. Sem tam se však úchýlili k nakopávaným míčům a tudy cesta nevedla. Hosté v prvním poločase zahrozili z několika brejků, avšak domácí obrana, respektive brankář Žižka si poradili. Slavonínští do první půle zahrozili ještě několika šancemi, ale ty postrádaly přesnější zakončení nebo větší razanci střel.

Do druhého poločasu nastoupil Honza Sklepek, který rozhýbal usínající hru Slavonína. Druhý gól Slavonína přišel v 57. minutě, kdy střelu Semjona zblokoval ve vápně hostující obránce pouze k Agazadovi a ten propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:0. Hosté poté ohrozili branku Slavonína z několika standardních situací, avšak ani jedna neskončila v síti. A tak se chopil změny skóre Semjon. Nejprve mu naservíroval krásný míč z pravé strany Sklepek – 3:0 a poté zkompletoval Martin Semjon hattrick svou skvělou šajtlí z ostrého úhlu. V 82. minutě se vážně zranil kapitán Slavonína Vladimír Metelka a první prognózy mluví o zlomenině lýtkové kosti. Laďovi přejeme rychlé léčení a brzký návrat na trávníky. Tato ztráta vyústila ve snižovací branku Mladče, která snížila na 4:1 v poslední minutě po rohovém kopu a nedůrazu naší obrany.

Příští týden odehraje béčko Slavonína hned dvě utkání. Prvním je dohrávka 16. kola v Příkazech ve čtvrtek 30.4. od 17:30. Druhé utkání pak odehraje rezerva v Nedvězí v neděli 3.5. od 16:30.