Slavonín i ve druhé přípravě prohrál

V sobotu v 17 h měl na uničovské umělé trávě výkop druhý přípravný zápas slavonínského týmu, tentokráte s celkem Újezdu u Uničova, který zná  náš tým ze soubojů ve III. třídě s naším béčkem. Nyní však Újezd hraje II. třídu  a aktuálně se nachází na 5. příčce.

V první půli měli herně navrch Slavonínští a dostali se k několika nadějným šancím, ty však naši hráči nedokázali využít. Jejich střely mířily buď mimo tři tyče nebo ztroskotaly na výborně chytajícím gólmanovi domácích. Újezd se v první půli k vážnějšímu ohrožení Zabákovy brány nedostal. Druhý poločas byl však v jiném duchu. Újezd se zejména díky brejkovým situacím dostával do šancí a jednou takovou v 55. minutě proměnil v úvodní branku utkání. Za dalších deset minut Újezd zvýšil na 2:0, po dalším rychlém přechodu nechali obránci Slavonína vystřelit z hranice vápna tradičního střelce Axmana, který šajtlí vymetl šibenici slavonínské brány. Slavonín měl i ve druhé půli slibné šance, jenomže je stejně jako v předešlém utkání měl problém dotáhnout do úspěšného konce. Až v 85. minutě se dostal chvíli po rohovém kopu k míči Dostál a střelou po přiklepnutí snížil na 1:2. Slavonín tak i ve druhém přípravném utkání prohrál o gól. Příští neděli od 10:00 sehrají Slavonínští přípravné utkání v Lipníku nad Bečvou s Tovačovem.