Výsledkový servis 18. a 19. září

Muži „A“ – Krajská soutěž 1.A třída sk. B
V olomouckém derby přivítal Slavonín rezervu Nových Sadů. Slavonín trápící se s velkou absencí hráčů první půli vbec nezachytil a fotbalovější hosté trestali, co se dalo. Poločasový výsledek 4:0 pro hosty hrozil velkým debaklem. Ve druhé půli novosadští uspokojení pohodlným vedením podcenili další vývoj, naopak domácí tým po zlepšené hře snížil až na rozdíl jediné branky, když se postupně trefili Gashi, Kenša a Pošusta. V 85. minutě však hosté ihned z rozherávky,  po nedůrazu slavonínské defenzivy a s troškou štěstím zvýšili na 5:3 a definitně tak vzali Slavonínským příležitost na velký zvrat. V poslední minutě ještě brejkem do otevřené obranky uzavřely Sady utkání bohaté na góly brankou na 6:3.
FK Slavonín – FK Nové Sady“B“ 3:6 (0:4)

Muži „B“ – Okresní soutěž 3. třída
Béčko Slavonína sehrálo 7. kolo na půdě Mladče. Těžký a nerovný terén dělal problémy oběma týmům  a zápas mnoho fotbalové krásy tím pádem moc nenabídl. Brankové šance byly ojediněné, domácí se snažili zejména nákopy a souboji ve vápně, ale slavonínský defenziva tentokrát fungovala o poznání jistěji než v předešlých utkáních. Až ve druhé půli se domácí ujali vedení po rohovém kopu. O pár minut později však po pohledné akci nekompromisní ranou propálil domácího brankáře Gashi a srovnal na 1:1. Tři minutý před koncem se do obrovské šance hnali 2 na 1 Pošusta – Gashi, proměnit však tento brejk nedokázali a utkání skončilo nerozhodně. Na penalty byl pak šťastnější domácí celek.
Sokol Mladeč – FK Slavonín „B“ 2:1 (0:0) Pen: 4:3