Výsledkový servis slavonínských týmů

Ani tento víkend se mužům FK Slavonín nedařilo. „A“ tým zavítal na půdu dosud čtvrtého Lipníka nad Bečvou, domácí sice byli lepším týmem a vedli poločas po zásluze 2:0, Slavonínu se však podařilo ve druhé půli snížit, nicméně vyrovnávající branka už nepřišla. Béčko chtělo napravit venkovní vysokou prohru ze Slatinic, v utkání s Odrlicemi došlo patrně k podcenění a Slavonínští si nevěděli s nasazením soupeře rady. Poločasové vedení hostů 0:1 se nepovedlo zvrátit, naopak dopředu bezzubý Slavonín inkasoval další branky z brejků a prohrál 1:4. Dorostenci navázali na výhru z předešlého kola a přivezli z Velkých Losin další tři body za výhru 2:1 a posunuli se v krajské soutěži na čtvrté místo. V týmu dorostu skvěle vypomáhají a prosazují se starší žáci, což je velkým příslibem pro budoucnost. Bohužel, zatím se z dorostu nedaří pravidelně vychovávat hráče pro mužské kategorie, spousta hráčů právě v dorostenecké kategorii končí, nicméně věříme v lepší zítřky. Starší žáci „A“ vyhráli v boji sousedících týmů v tabulce v Jeseníku 3:1 a drží v tabulce krajského přeboru 5. místo právě za Jeseníkem. Rezerva starších žáků prohrála v okresní soutěži ve Chválkovicích 1:3. Také mladším žákům „A“ se v krajském přeboru daří,  Jeseníku sice podlehli 0:3, ale v tabulce zůstávají na 5. místě. Svoji soutěž si zatím hraje béčko mladších žáků, v okresním přeboru porazilo rezervu Chválkovic 6:0 a s plným počtem bodů a se skórem 55:7 vévodí tabulce. Naši nejmenší – přípravka odehrála turnaj ve Slavoníně a s podporou domácích fans zaznamenala ze tří utkání tři vítězství, po výsledcích z předešlých turnajů se dostala před Uničov a vede svou tabulku.