Béčko dostalo v přípravě 9 kousků

V sobotu 8.3. začala defacto příprava našemu B-týmu. V sestavě scházeli pouze Steffen Hahn, který doléčuje zranění a v následujícím týdnu by se měl již zapojit plně do přípravy, Tomáš Kaprál, který také není stoprocentně fit a čerstvý otec, Honza Gažar.

Se soupeřem, který loni postoupil ze III. třídy do okresu se našemu týmu první poločas dařilo držet krok. Do slibné šance se v první půli dostal Grulich a Stavinoha, ale své šance nevyužili ke vstřelení gólu. Dvěma bravurními zákroky se prezentoval nestárnoucí Žižka. Výkon ovšem postrádal herní kvalitu a často jsme ztráceli míč.

Výsledek druhé půle je možná až příliš krutý pro naše hráče, ale vzhledem k celkovému výkonu ze zápasu by odpovídal. Pod devíti gólovým přídělem je drtivě podepsána obrana a především ztráty míčů v nepřesné kombinaci. Můžeme zmínit, že hráči slavonínského béčka byli poprvé téměř kompletní, poprvé na velkém hřišti a poprvé i na přírodní trávě, která nebyla kvalitou srovnatelná s hřištěm ve Slavoníně, ale i tak se musí hráči zamyslet nad svým ostudným výkonem a výsledkem z Dlouhé Loučky. Většina gólů padla po ztrátě balónu ve středu pole a následném přečíslení, či samostatném úniku útočníků Dlouhé Loučky.

Utkání skončilo bohužel předčasně pro našeho Karla Pospíšila, který si zpřetrhal vazy v kotníku a vyfasoval třítýdenní sádru. Doba rekonvalescence je tak odhadována nejméně na 2 měsíce.

Informace o utkání zdeiconreport.jpg