Dorost doma porazil Velký Újezd 3:0

Mužstvo dorostu slavonínského klubu se probudilo z dlouhého zimního spánku a nastoupilo doma v neděli 9.4.2017 do prvního jarního utkání proti týmu z Velkého Újezda. Mírná převaha domácího mužstva byla znát a tak snaha a chuť hrát, logicky přinesla své první ovoce a hned v první dvacetiminutovce, kdy jsme dvakrát skórovali. Následně se zranil gólman soupeře, došlo k vystřídání a náhradní gólman strážil svoji svatyni opravdu zodpovědně.Pochopitelně, v každém zápase našeho mužstva se pravidelně objevují hluchá místa v podobě ztráty koncentrace,což pochopitelně ovlivní obraz hry a tak soupeře bez velké námahy pouštíme do šancí, ovšem střelci z Újezda, mají pro tuto neděli výrazně vychýlenou mušku. Poločas skončil 2:0 a obraz hry se nemění ani v druhé půli, kdy na začátku hledáme pomyslná vrátka do zápasu. Po období klidu ohrožujeme soupeřovu branku rychlými kontry ale zvoní pouze tyče, nebo odíráme míčem barvu z pletiva za brankou. Michal (Suši) Soušek, opět spaluje jednu šanci za druhou, již jako tradičně ale nakonec přidáváme ještě jednu branku a body si tímto nenecháme vzít a tak první tři, zůstávají doma.V sobotu zajíždí družstvo Slavonínského dorostu na horkou půdu do Červenky. Výkop byl stanoven na 13.15 hod.

Sestava: Lamka, Dúrrbeck, Zatloukal,Pishta, Kašpárek, Ambruz, Drtil, Sýkora, Chmelík, Luczka, Osmani, Dvořák, Strnisko, Soušek, Hýsek, Pishta.
Branky: Luczka, Chmelík, Soušek.