2. Registrace do klubového systému KIS

Klubový informační systém – KIS
Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

Jak se poprvé přihlásím?
Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS i Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Registraci do klubu a zároveň klubové aplikaci provedete zde na odkazu:Následně nejbližší době registraci schválí administrátor klubu a hráče přiřadí do patřičné věkové kategorie, obratem Vám přijdou do emailu přihlašovací údaje pro vstup do aplikace. Po vyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče. Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

Odkazy:

Odkaz na webovou verzi


V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na problém, dejte nám, prosím, vědět na e-mail sportslavonin@seznam.cz