2. Registrace do klubového systému KIS

Klubový informační systém – KIS
Klubový informační systém (KIS) umožňuje rychlou komunikaci vedení klubu a trenérů s hráči i rodiči, snadnou správu tréninků, zápasů, turnajů a dalších klubových akcí. Postará se o přehlednou evidenci výběru členských příspěvků on-line včetně propojení s bankou, pohlídá platnosti veškerých smluv či zdravotní prohlídky či GDPR souhlasů.

Jak se poprvé přihlásím?
Do KISu se lze přihlásit přes webové rozhraní či mobilní aplikaci (iOS nebo Android). Pro prvotní přihlášení doporučujeme použít webovou verzi.

Registraci do klubové aplikace a zároveň tak do klubu samotného provedete zde na odkazu:Následně nejbližší době registraci schválí administrátor klubu a hráče přiřadí do patřičné věkové kategorie, obratem Vám přijdou do emailu přihlašovací údaje pro vstup do aplikace. Po dovyplnění všech údajů zákonných zástupců, prosíme, o zaškrtnutí odesílání notifikací, které tímto budou odesílány jak na hráče, tak i na zákonné zástupce. Následně změňte své heslo dle libosti a potvrďte vytvoření profilu hráče.

Hráč i zákonní zástupci hráče používají jeden společný profil, jedny přihlašovací údaje. Prosíme, o předání druhému z rodičů a hráči. Profil je možné při jakékoli změně upravit i změnit heslo (člen si upravuje sám). Hráč i rodiče mají přístup vždy do kategorie, ve které hráč aktivně působí. Každá kategorie má svoji sekci, takže budete informováni pouze o své kategorii.

Odkazy:

Odkaz na webovou verzi


V případě, že máte problém s přihlášením, nedorazily Vám přihlašovací údaje či jste narazili na problém, dejte nám, prosím, vědět na e-mail sportslavonin@seznam.cz