Mr. Hattrick Grulich popravil Odrlice

Náročný zápas měli před sebou hráči Slavonína B v neděli 25.5. na hřišti Odrlic. Domácí jsou namočeni v pásmu sestupu a tak potřebovali nutně bodovat. To slavonínští měli na svého soupeře před zápasem náskok pouhých 6 bodů a proto také nemohli být v klidu. Trenér naší rezervy řešil problém na postu brankáře. Jednička B týmu Kočkodan Žižka Radovan byl na utkání lékařské reprezentace v Sokolově, jednička A týmu Zabák má lehké zranění zápěstí, Grulich, který v sobotu odchytal vítězné utkání slavonínského áčka si právě v tomto zápase přivodil také lehčí zranění, a tak se do brány slavonínské rezervy postavil Kloboučník.

Slavonín chtěl odčinit nepovedený zápas z minulého týdne a do utkání tak vstoupil aktivněji. První branka utkání padla již v 6. minutě. Parádní gólovou střelu zhruba z pětadvaceti metrů vyslal Lukáš Grulich. V 15. minutě zahrával přímý kop zhruba ze stejné vzdálenosti od branky domácích opět Grulich. Nenechal nic náhodě a zvýšil vedení Slavonína na 0:2. Třetí branku Slavonína vstřelil po kombinaci Šrámek. Do konce poločasu padly ještě dvě branky na každé straně. Do kolonky střelců se zapsal i netradiční šutér Zabák, který zakončil kombinaci s Gažarem – 0:4. Hosté snížili před koncem poločasu po rohovém kopu a přesné hlavičce – 1:4.

Do druhého poločasu chtěli hráči Slavonína zklidnit hru a udržet příznivý výsledek. Běžela však 51. minuta, když domácí útočník vybojoval míč a prošel až do vápna Slavonína a tam poslal míč pod břevno – 2:4. Klid v podobě třígólového náskoku dal po dvaceti minutách druhého poločasu po pěkné kombinaci agilní Aghazada. Gólová přestřelka však pokračovala. Na 3:5 snížil po průniku do vápna pravý záložník Odrlic a dal tak domácím naději něco s výsledkem ještě udělat. Ale poslední slovo v konečném účtu si vzal Grulich, který střelou na hranici vápna zkompletoval hattrick – 3:6. Příští týden čeká naši rezervu těžké utkání ve Sportaréně Slavonín s vedoucím celkem soutěže. Výkop s B týmem Náměště na Hané je naplánovaný na 16:30 v neděli 1.6.