Slavonín zdecimovaný zraněními padl v Babicích 2:3

Slavonínu v utkání v Babicích vzrostla oproti minulému utkání absence, celkem tak chybělo 7 hráčů  „A“ týmu, další dva se během první půle zranili. Oproti tomu se do týmu vrátil po půlroce studijního pobytu v Portugalsku Semjon. I přes problémy se sestavou Slavonín vedl ve druhé půli 2:1 a mohl utkání vyhrát, poslední půlhodinu však Slavonínští prošustrovali a domácí duel otočili na 3:2.

V utkání Slavonín střídal lepší chvilky s horšími a jako první se dostal do vedení. Pěknou akci dokončil Semjon přihrávkou na Mertena, který si míč posunul na střed velkého vápna a střelou k tyči otevřel skóre. Ve 20. minutě si natrhl sval ve stehně Večeřa a na hřiště šel Kloboučník, po pár minutách dostal krásný míč za obranu, ale sám před gólmanem selhal. Slavonín měl však v utkání velké množství chyb a nepřesností v defenzivě. Několikrát domácí nedokázali zaváhání potrestat, ale po další velké chybě, kdy Korol netrefil jako poslední hráč míč, postupoval útočník Babic osamocen na slavonínskou bránu – 1:1. V první půli si obnovil zranění kotníku Pospíšil a do hry musel jinak gólman Zabák, který stále laboruje s nataženými vazy zápěstí.

Zkraje druhého poločasu se Slavonín přihrávkami dostal až do vápna Babic a Semjon střelou na přední tyč poslal Slavonínské opět do vedení. Na rozdíl dvou branek mohl zvýšit Merten, ve 100% šanci měl sám před gólmanem spoustu času a prostoru, míč však skončil pouze v náručí brankáře. A přišel trest. Babice narážečkou dostaly na dostřel slavonínské svatyně, domácí útočník se obtočil kolem našich obránců a přízemní střelou k přední tyči vyrovnal na 2:2. Slavonín byl psychicky na dně, naopak domácí ožili. O pár minut později byla tragédie dokonána. Přímý kop z velké dálky zaplaval a skončil nečekaně za zády chytajícího Grulicha, Slavonín už se nedokázal vzpamatovat a opět ztratil body s týmem bojujícím o záchranu. Vidina postupu do I.A tř. se tak opět vzdálila. Příští sobotu hraje „A“ tým doma s Velkým Týncem v tradičním čase, od 16:30.